Jak zwiększyć swoje szanse na udaną randkę?

Większość z nas w pewnym momencie swojego życia zaczyna marzyć o poznaniu drugiej połówki. Nie da się ukryć, że randkowanie sprzyja nawiązywaniu nowych i interesujących znajomości. Przed pierwszą randką każdy bez wątpienia czuje dreszczyk emocji. Każdy chce również dobrze na niej wypaść. I choć niestety nie możemy przewidzieć jaki będzie finał spotkania, z całą pewnością możemy zwiększyć swoje szanse na udaną randkę.

Zadbaj o wygląd zewnętrzny

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. I choć na dłuższą metę od wyglądu zewnętrznego ważniejsze jest wnętrze, nie da się ukryć, że to właśnie wygląd zwraca uwagę na samym początku. Z tego też względu wybierając się na randkę, powinniśmy pamiętać o tym, aby odpowiednio się ubrać. Bardzo istotne jest rzecz jasna zadbanie o higienę osobistą. Nasze ubranie powinno być czyste i wyprasowane. Warto zwrócić uwagę na to czy nasze obuwie jest czyste. Strój należy dobrać do miejsca, w którym się umawiamy. Jeżeli wybieramy elegancką restaurację, strój powinien być bardziej formalny. Nie ma jednak sensu wyciągać z szafy garnituru ani najszykowniejszej czerwonej sukienki.

W przypadku panów sprawdzi się koszula, a panie mogą pozwolić sobie na zwiewną, romantyczną kreację. Panie równie dobrze będą prezentować się w dżinsach i eleganckiej bluzce. Elementem obowiązkowym takiej stylizacji są szpilki lub buty na koturnie. Na pierwszej randce nie należy również przesadzać z makijażem. Oczywiście każda pani chce zrobić jak najlepsze wrażenie. Warto jednak unikać krzykliwych kolorów. Jeżeli stawiamy na mocne podkreślenie oka, zrezygnujmy z czerwonej szminki. Jeśli jednak chcemy, aby to nasze usta grały pierwsze skrzypce, postawmy na pomadkę w intensywnym kolorze. Wówczas wystarczy pomalować rzęsy czarnym tuszem.

Staraj się być sobą!

Na pierwszej randce bywamy bardzo zestresowani. Nie zawsze potrafimy swobodnie komunikować się z nowo poznaną osobą. Nierzadko decydujemy się również na udawanie kogoś z kim tak naprawdę nie mamy wiele wspólnego. Często ze stresu kłamiemy, że mamy takie same zainteresowania jak osoba, z którą się umawiamy. Takie działania nie są jednak dobre na dłuższą metę. Zawsze lepiej jest mówić prawdę, bo kłamstwo w końcu i tak wyjdzie na jaw. Jeżeli bardzo stresujemy się randką, dobrze jest przygotować sobie w głowie listę tematów, które możemy poruszyć. Dla wielu osób takie bezpieczne tematy to praca i wykształcenie.

Można również porozmawiać o ulubionych filmach, książkach czy aktywnościach fizycznych. Interesującym tematem wydaje się być również gotowanie. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo tego, że na któryś z wymienionych tematów porozmawiamy nieco dłużej i nawiążemy z nowo poznaną osobą nić porozumienia. Kluczowy jest także kontakt wzrokowy. Warto spoglądać na rozmówcę, gdy do niego mówimy. Przeciągłe i długie spojrzenia w oczy mogą być również wstępem do nawiązania bliższej relacji. Unikajmy jednak ciągłego wpatrywania się w naszego towarzysza lub towarzyszkę. Takie zachowanie może bowiem zostać odebrane jako natrętne. O pierwszej randce możesz dowiedzieć się więcej na stronie https://www.uwodzenie.org/ – zobacz, jakie porady znajdziesz na blogu o uwodzeniu.

Poprzedni artykułPomysły na religijny prezent z okazji chrztu
Następny artykułDom pod miastem czy mieszkanie w mieście– co wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj