Wampirzy lifting – Łódź może cię odmłodzić, nie tylko mentalnie

Wampirzy lifting to metoda wypełniania zmarszczek, która jest alternatywą dla botoksu. Zabieg ten stał się bardzo popularny za sprawą Kim Kardashian, która dzięki niemu pozbyła się zmarszczek i pochwaliła się tym światu. Sprawdź, na czym polega ta procedura kosmetyczna i kto może z niej skorzystać.

Niestety wraz z wiekiem na każdej twarzy pojawiają się oznaki starzenia. Skóra staje się coraz mniej elastyczna i jędrna. Pojawiają się zmarszczki, które niestety wizualnie dodają lat każdemu. Wampirzy lifting to kolejny zabieg niechirurgiczny, który pozwala pozbyć się ich na jakiś czas. Zabieg polega na wstrzykiwaniu pacjentom ich własnej krwi, a właściwie ich osocza bogatopłytkowego w okolice zmarszczek, które starannie wypełnione przestają być widoczne. Samo osocze jest preparatem uzyskiwanym z krwi pacjenta, który w swoim składzie posiada mnóstwo peptytów, związków pobudzających komórki do podziału i stymulujących odnowę biologiczną komórek skóry.

Wampirzy lifting – jak wygląda zabieg?

Zabieg powinien być wykonywany przez lekarza, który najpierw pobiera od pacjenta około 10 ml krwi. Ta próbka zostaje umieszczona w specjalnej wirówce, gdzie wypreparowane zostaje osocze bogatopłytkowe. Do osocza dodaje się takie odczynniki jak: trombinę lub chlorek wapnia, aktywujące płytki do produkcji cytokin, czyli białka aktywujące wzrost komórek.

Tak przygotowany preparat podawany jest do skóry najczęściej w trakcie znanego już doskonale zabiegu mezoterapii lub po prostu liniowo w okolicy wybranych zmarszczek. Dzięki tej procedurze pobudza się proces namnażania komórek macierzystych, aktywowana jest naturalna produkcja kolagenu, co prowadzi do regeneracji komórek skóry. Poprawia się stan nawilżenia skóry, a wizualnie pacjentowi ubywa kilka dobrych lat.

Kiedy zdecydować się na wampiry lifting?

Zabieg z udziałem osocza bogatopłytkowego to doskonały sposób na wypełnienie zmarszczek wokół oczu, na czole i na policzkach. Procedurę stosuje się także na szyi, dekolcie, a nawet na dłoniach. Co ciekawe, wampirzy lifting może także powstrzymać proces łysienia. Osocze bogatopłytkowe stymuluje odrost włosów i przyczynia się do ich zagęszczenia.

Po zabiegu skóra znowu staje się elastyczna i jędrna. Poprawia się znacząco ukrwienie, a zmarszczki są wyraźnie spłycone lub niewidoczne. Efekty zabiegu utrzymują się około pół roku, a po tym czasie procedurę należy powtórzyć.

Zabieg jest doskonałym zamiennikiem dla procedur kosmetycznych polegających na wstrzykiwaniu botoksu. Paniom, które obawiają się utraty kontroli nad mięśniami twarzy na skutek wypełnień botoksowych i tym, które nie chcą poddawać się operacjom plastycznym, z pewnością spodoba się popularny już wampirzy lifting. Łódź, Warszawa czy Kraków, wszędzie tam można znaleźć kliniki medycyny estetycznej, takie jak chociażby www.eskulapestetyka.pl, gdzie najlepsi specjaliści z pełnym profesjonalizmem wykonują takie zabiegi. Średni czas trwania zabiegu to około 60 minut.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg poprzedzony jest zawsze wywiadem lekarskim. Wampirzy lifting nie jest przeznaczonych dla kobiet w ciąży oraz dla tych, które znajdują się w okresie karmienia piersią. Niestety z zabiegu nie skorzystają także osoby cierpiące na choroby krwi lub chorzy onkologicznie.

Poprzedni artykułStrzykawki i igły – wybierz te najlepsze
Następny artykułTeczka skórzana idealna na laptopa? Jak najbardziej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj