Latarki Fenix – co musisz o nich wiedzieć?

Rynek profesjonalnych latarek nigdy nie był tak rozbudowany, jak obecnie. Wynika to oczywiście z wielu przyczyn, wśród których wymienić można nowe możliwości techniczne i rosnące zainteresowanie klientów. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu tego typu jest z kolei firma Fenix. Skąd wzięła się jej sława i czy warto postawić na jej produkty? Sprawdźmy!

Latarki Fenix – skąd wzięły się dobre opinie na ich temat?

Współczesny marketing i PR są nieubłagane – co prowadzi do sytuacji, w której każda firma jest innowacyjna, nowoczesna i dbająca o potrzeby klienta. W praktyce jednak przymioty te z czystym sumieniem może przypisać sobie dużo mniej podmiotów – a jednym z nich jest właśnie Fenix. Marka ta powstała w 2004 roku i od początku była tworzona przez osoby znające się na latarkach i chcące stworzyć modele lepsze niż już dostępne na rynku. Co ważne, w tym przypadku bynajmniej nie skończyło się na ambitnych założeniach, gdyż już pierwszy model – oznaczony jako L1 został uznany za najbardziej innowacyjną latarkę 2005 roku. Praktycznie więc z dnia na dzień Fenix stał się uznaną i szanowaną marką wśród specjalistów i odbiorców. Jej legendę stworzyła też nieprzeciętna jakość wykonania, dzięki której kolejne produkty wytrzymywały próbę czasu i wyróżniały się niezawodnością. Dziś Fenix dalej produkuje zarówno bardzo profesjonalne latarki do zadań specjalnych, jak i bardziej uniwersalne i przystępne rozwiązania. Wszystkie one łączy jednak innowacyjność i niezwykła trwałość!

Latarki kątowe, myśliwskie, czołówki, szperacze – jakie produkty oferuje Fenix?

Cechą wyróżniającą produktów marki Fenix jest też ich różnorodność. Obecnie w ofercie tej marki można znaleźć chociażby latarki:

  • czołówki – takie jak np. Fenix HL60R,
  • taktyczne – chociażby latarka Fenix TK35 UE, FD41 czy TK09,
  • kempingowe – np. Fenix CL26R czy CL30R,
  • kątowe – przykładowo składany model Fenix WT20R,
  • rowerowe – jak przednia BC35R czy tylna BC05R
  • szperacze – sztandarowe rozwiązania to Fenix TK72R oraz RC40
  • dziecięce – jak np. lekkie czołówki Fenix HL16.

Co jasne, wymienione modele to tylko niektóre z produktów będących w ofercie tej marki. W tym miejscu warto podkreślić, że wszystkie one korzystają z wysokiej jakości diod LED, które pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów. W zależności od urządzenia są one zasilane z akumulatora lub baterii, względnie producent daje możliwość wybrania sposobu dostarczania prądu. Nieomal standardem dla produktów Fenixa jest też zapewnienie wysokiego stopnia zabezpieczenia przed wodą, pyłem i wstrząsami, co jest szczególnie ważne w przypadku zastosowań profesjonalnych.

Gdzie kupować latarki marki Fenix?

Z całą pewnością latarki Fenix to świetne produkty, które pod wieloma względami wyróżniają się na rynku. Z pewnością więc warto na nie stawiać. W przypadku tego typu profesjonalnego sprzętu ważny jest jednak nie tylko wybór odpowiedniego dla siebie urządzenia, ale też miejsca zakupu. Dlaczego?

O tym, że specjalistyczne latarki są droższe od tych, które możemy znaleźć w marketach czy na bazarach, nie warto dyskutować. To oczywiście fakt, który wynika z o wiele lepszych parametrów i stosowanych nowoczesnych technologii. Z pewnością jednak ich ceny nie są zaporowe, a otrzymany produkt wart wydanych pieniędzy. Co jednak jasne, musi być on nowy, sprawny i oryginalny. Dlatego też Fenix nadaje numery seryjne swoim latarkom, które należy podać w przypadku konieczności otrzymania pomocy serwisowej. Marka ta oferuje swoje produkty poprzez profesjonalną sieć dealerską, co pozwala na zachowanie najwyższych standardów obsługi i daje gwarancję oryginalności. Absolutnie więc nie powinno się kupować produktów Fenixa z nieznanych źródeł, gdyż istnieje wówczas spore prawdopodobieństwo, że trafi się na urządzenie używane lub też po prostu tanią podróbkę – mówi ekspert ze sklepu https://elatarka.pl.

Praktycznie już od chwili powstania latarki Fenix należały do wyróżniających się na rynku rozwiązań. Dlatego też, jeśli zależy nam na naprawdę profesjonalnym rozwiązania do pracy, czy na wyjazd turystyczny, to z całą pewnością warto na nie postawić!

Zdjęcie: elatarka.pl

Poprzedni artykułSalon – jak urządzić go tanio, lecz z klasą?
Następny artykułBiżuteria męska – jak wybrać? 6 rad!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj