VOUCHER NA MASAŻ, BILET WSTĘPU NA STRZELNICĘ LUB TOR GOKARTOWY – CO PODAROWAĆ BLISKIM POD CHOINKĘ?

Wigilijna kolacja, dwanaście tradycyjnych potraw, wspólne śpiewanie kolęd i pięknie ubrana choinka. Czego brakuje w tym obrazku, który mógłby zdefiniować idealne święta? Oczywiście kolorowych pakunków pod świątecznym drzewkiem! Żadne dziecko nie wyobraża sobie wigilii bez prezentów. Zresztą również dla wielu dorosłych podarowywanie sobie wzajemnie upominków to jedna z wielu świątecznych tradycji, bez których ten wyjątkowy czas nie jest tak magiczny. Jakie prezenty wybrać dla bliskich pod choinkę? Kto ucieszy się z vouchera na masaż, a kto będzie wolał pójść na tor gokartowy? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Prezent na święta dla mamy – voucher na masaż

Szukasz prezentu dla mamy? Polecamy podarować jej voucher na masaż. To idealny prezent, dzięki któremu każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Gdy oddamy ukochaną rodzicielkę w ręce profesjonalnego masażysty, to wróci ona do nas uśmiechnięta i odprężona. Ponadto będzie zrelaksowana, stres związany z codziennymi obowiązkami minie jak ręką odjął, a spięte mięśnie się rozluźnią. Wszystko to sprawi, że każda mama będzie się czuła o wiele lepiej, przynajmniej na chwilę zapominając o szarej rzeczywistości. Tak niewiele trzeba, by zyskać tak wiele – drobny prezent może wywołać bezcenny uśmiech jednej z najważniejszych osób w naszym życiu.

Prezent na święta dla taty – bilet na strzelnicę

Chcesz sprawić przyjemność tacie i nie wiesz co wybrać? Może i on marzy, by być jak bohaterowie filmów akcji? John McClane, Alan „Dutch” Schaeffer, John Rambo, Marion „Cobra” Cobretti to nazwiska niektórych z najsłynniejszych ekranowych zabijaków. Ich arsenał broni mógł przyprawić o zawrót głowy. Podobne uczucia może wywołać wyposażenie niektórych strzelnic. Dziś możemy na nich postrzelać nie tylko z policyjnego glocka, ale również klasycznego karabinu kałasznikow, shotguna czy rewolweru. Każda z tych broni zachowuje się inaczej, strzelanie z każdej z nich daje inne odczucia. Dzięki biletowi na strzelnicę podarowanemu w ramach prezentu na święta Twój tata będzie mógł się poczuć jak bohater filmów prosto z kaset VHS!

Prezent pod choinkę dla rodzeństwa – wstęp na tor gokartowy

A co dla młodszego rodzeństwa? Polecamy wykupić im przejażdżkę po torze gokartowym. Gokarty to wspaniała zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja w jednym. To świetna opcja dla wszystkich, którzy są za młodzi, by prowadzić prawdziwy samochód, a ciągnie ich do pokonywania licznych zakrętów z zawrotną prędkością.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że powyższe propozycje okażą się trafione. Nawet jeśli wśród nich nie znaleźliście czegoś dla swoich bliskich, to mamy nadzieję, że będą one inspiracją. Pamiętajcie – lepiej podarować bliskim niezapomniane przeżycia niż kolejny nietrafiony prezent materialny!

Poprzedni artykułJak biernie korygować wady postawy?
Następny artykułTort lodowy, idealny pomysł na urozmaicenie urodzin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj