Otwórz każdy kąt. Narożne drzwi tarasowe HST firmy OknoPlus

Czy design i funkcjonalność mogą iść w parze? Zdecydowanie tak! Narożne drzwi tarasowe HST firmy OknoPlus są tego przykładem. Energooszczędne, ergonomiczne, a przy tym zaprojektowane z najwyższą troską o estetykę i dbałością o każdy detal, mogą stać się praktyczną ozdobą każdego domu.

Design na miarę nowoczesnego budownictwa

W nowoczesnych projektach domów stawiamy zarówno na wygodę, jak i piękny design. Z dużą uwagą podchodzimy do tego, aby budynek był przyjazny w użytkowaniu, czynił codzienne życie bardziej komfortowym oraz odpowiadał na nasze potrzeby. Funkcjonalność jego poszczególnych elementów to suma małych udogodnień, które ułatwiają nam życie.

Drzwi tarasowe HST idealnie wpisują się w te oczekiwania. Narożna, przeszklona konstrukcja to niebanalny efekt wizualny, dzięki któremu optycznie powiększamy salon, równocześnie otwierając wnętrza na otaczające je przestrzeń. Pięknych widoków nie zakłóci narożny słupek konstrukcyjny – w tym modelu jest on ruchomy.

Dla domu bez barier

Duże, przeszklone konstrukcje przesuwne i ruchomy słupek w drzwiach HST, obok walorów wizualnych, to także poprawa ergonomii wnętrza. Dzięki nim, zyskujemy szerokie i wygodne przejście między trasem i wnętrzem domu. Ponadto modele te wyposażone są w obniżone progi, zlicowane z poziomem podłogi. Eliminacja tego typu barier architektonicznych jest szczególnie istotna w domach zamieszkałych przez dzieci, osoby starsze lub mające problemy z poruszaniem się. Niskoprogowe konstrukcje przesuwne zmniejszają ryzyko upadku, co sprawia, że każdy domownik może poczuć się naprawdę bezpiecznie.

Ciepło jak w domu

Maksymalne wymiary drzwi tarasowych HST wynoszą 8,7 x 2,5 m. Dzięki temu zapewniają niezwykły efekt wizualny i tworzą swoistą szklaną ścianę, podkreślającą styl nowoczesnych domów. Jednak czy tak duże przeszklenia są w stanie zapewnić odpowiedni komfort cieplny?

Drzwi tarasowe firmy OknoPlus wyposażone są w wysokiej jakości pakiet trzyszybowy, który zapobiega przedostawaniu się ciepła na zewnątrz. Jednocześnie, duże przeszklenia pozwalają na lepsze przenikanie do pomieszczeń promieni słonecznych, naturalnie wspomagając jego ogrzewanie i pomagając zachować korzystny bilans cieplny budynku.

Pięknie jak w domu

Konstrukcje przesuwne HST idealnie wpisują się w nowoczesne trendy w architekturze, gdzie eliminuje się zbędne detale i dominują duże, otwarte przestrzenie. Wielkogabarytowe przeszklenia, obniżone progi i ruchomy słupek konstrukcyjny pozwalają „zaprosić” do wnętrza zieleń otaczającą dom. Szklane drzwi przesuwne dodają bryle domu charakteru, pozwalając uzyskać efekt przejrzystej, harmonijnej i uporządkowanej przestrzeni.

Narożne drzwi tarasowe HST są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej oraz różnych wariantach wykończenia – od lakierów drewnopodobnych, poprzez barwy z palety RAL, kolory strukturalne IGP i TIGER aż po powłoki anodowane. Dzięki tak dużej liczbie możliwych kombinacji kolorystycznych każdy może stworzyć drzwi idealnie wpisujące się w wymagania aranżacyjne domu. Drzwi możemy dobrać na zasadzie wyraźnego kontrastu lub – dla spotęgowania efektu total look – postawić na modele dopasowane do koloru wnętrza i elewacji.

Drzwi narożne HST otwierają każdy kąt – dosłownie! Po ich rozsunięciu otrzymujemy otwartą przestrzeń bez barier w postaci stałego słupka. To idealne połączenie estetyki i funkcjonalności, stworzone z myślą o najbardziej wymagających projektach. Dzięki takim rozwiązaniom dom staje się piękny, ergonomiczny i bardziej przyjazny w użytkowaniu.

Poprzedni artykułJak wybrać motyw przewodni domowej aranżacji?
Następny artykułIzolacja niezawodna z góry. Paroc prezentuje płyty do dachów płaskich z serii PAROC ROB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj