Zegarki Casio G-Shock Classic. Czasomierze idealne dla sportowców

Funkcjonalne, wytrzymałe, wodoszczelne, polecane dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów wszelkiej aktywności fizycznej. Zegarki Casio G-Shock Classic od lat cieszą się nie-słabnącą popularnością. W czym tkwi ich fenomen?

Czasomierze z bogatą historią od japońskiego producenta

Japońska marka Casio, która dziś jest znana przede wszystkim z produkcji kultowych zegarków, powstała zaraz po zakończeniu II wojny światowej, w 1946 roku. Jednak na początku swojej działalności nie kojarzono jej z gadżetami odmierzającymi czas, a z produkcją sprzętu elektronicznego. Dopiero w połowie lat 70. XX wieku, do oferty japońskiej firmy wprowadzono zegarki. Warto wspomnieć, że przedsiębiorstwo było jednym z pierwszych, które zaczęło stosować w produkcji swoich zegarków nowe technologie, czyli m.in. elektroniczny wyświetlacz LED czy mechanizm kwarcowy. Na pewno jednym z pierwszych i największych sukcesów marki Casio, było wypuszczenie na rynek (w 1981 roku), kultowego już dziś czasomierza z kalkulatorem. A jakie obecnie modele zegarków oferuje znana na całym świecie japońska marka Casio?

Casio G-Shock Classic. Zegarki w wersji dla mężczyzn i kobiet

Dziś marka Casio produkuje zegarki nie tylko męskie i damskie, ale także w wersji dla najmłodszych. Jednak od kilku lat niesłabnącą popularnością cieszą się czasomierze z linii G-Shock. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by wytrzymały w najbardziej niesprzyjających warunkach. Ich główne zalety to: wytrzymałość, funkcjonalność, niebanalny sportowy design i adekwatny stosunek ceny do jakości. Po zegarki z tej serii śmiało mogą sięgać osoby uprawiające wszelką aktywność fizyczną, gdyż są to gadżety wykonane z wysokiej jakości surowców, oporne na uszkodzenia mechaniczne. Casio G-Shock Classic wyposażono w koperty z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wytrzymałe paski. Z kolei tarczę przed ewentualnymi zarysowaniami i pęknięciami chroni mineralne szkiełko. Klienci cenią w tej serii czasomierzy także ich niebanalny styl i niezwykłą wytrzymałość, do tego zostały jeszcze zaopatrzone w wiele praktycznych funkcji, jak timer, stoper czy fluorescencyjne wskazówki, które są przydatne w ciemności.

Zegarki Casio G-Shock Classic zdadzą egzamin w różnych ekstremalnych warunkach. Nie zawiodą Cię pod wodą czy też w trakcie wspinaczki górskiej. Dobrą informacją jest na pewno fakt, że poszczególne modele zegarków marki Casio łączą się z nowoczesnymi smartfonami, co sprawia, że sprawniej można monitorować efekty swoich sportowych osiągnięć.

Czasomierze Casio są dostępne nie tylko w wielu modelach, w tym nowoczesnych czy oldschoolowych, ale także w wielu wersjach kolorystycznych. Dostaniemy je w odsłonach klasycznej bieli i czerni, jak również nieco odważniejszych barwach: żółtej, różowej czy zielonej. Wybór jest naprawdę szeroki. Śmiało można też podarować osobie najbliższej zegarek od marki Casio w prezencie, zwłaszcza jeśli jest entuzjastą wszelakich sportów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here